KLINTA BARBAKA, DIREKTORE

Mēs varam būt skaisti, varam būt laimīgi, varam būt slaveni. Varam kļūt par izpletņlēcējiem, par ārstiem, par aktieriem, par dārzniekiem un par olimpiskajiem čempioniem. Varam dziedāt, varam gleznot, varam lekt un skriet, un kāpt. Varam smieties un dzīt jokus. Es domāju, ka mēs visi varam visu, ja tikai esam veseli. Pats būtiskākais – tikai veseli mēs pa īstam varam baudīt dzīvi un dzīvošanu.

Radīt Vingruma klubu ļoti vēlējās mans tētis Jānis Āzis. Viņa vīzija paredzēja to, ka šis klubs kļūs par domubiedru satikšanās vietu, kur ne tikai sportot un iet pirtīs, bet arī dalīties kopīgos stāstos par dzīvi, darbu, ģimeni, panākumiem, mērķiem un sapņiem. Tāpēc arī es esmu šeit – lai kopīgi realizētu šo brīnišķīgo ideju un lai vairotu mūsu kluba biedru dzīvesprieku. Esmu ļoti laimīga, ka manam darbam ir dziļa un patiesa jēga.

Iedvesmu vislabprātāk meklēju krāsainos ceļojumos, vienalga, vai tepat Liepājā, vai Florencē, vai Ņujorkā. Atklāt jaunas vietas, iepazīt jaunus cilvēkus un kultūras, tas dara manu dzīvi bagātu. Ļoti mīlu labu mūziku, labu kino, labu mākslu un labu ēdienu. Ļoti bieži mani varat satikt Vingruma kluba trenažieru zālē vai paukošanas nodarbībā. 

Anda Igaune, klientu servisa vadītāja

Manuprāt, veselīgs dzīvesveids - tā ir cilvēka attieksme pret savu ķermeni un tā veselību, kā arī dzīves uztvere. Uzskatu, ka veselīgs dzīvesveids sevī neietver tikai regulāras sportiskās aktivitātes un pareizu uztura ievērošanu, bet arī rūpes par cilvēka iekšējo stāvokli - emocijām un prātu.

Kad man piedāvāja šo darbu, uzreiz sapratu, ka šī man ir piemērota darba vieta. Pati esmu veselīga dzīvesveida piekritēja un atbalstītāja, līdz ar to, kas var būt lieliskāk, kā strādāt darba vietā, kur vingrums un veselība ir galvenā uzņēmuma koncepcija!

Vislielāko prieku man sagādā klientu neviltotie smaidi pēc katra treniņa apmeklēšanas, it sevišķi tie, kuriem, pirmo reizi atnākot uz šo sporta klubu, pati esmu ieteikusi kādu konkrētu treniņa veidu vai nodarbību. Ir patīkami atnākt uz darbu un būt vidē, kur viss vienmēr ir tik skaists, gaumīgs un kur pat pie vismazākā sīkumiņa tiek piedomāts tik ļoti, lai gala rezultāts būtu tīkams gan mums, pašiem darbiniekiem, gan klientiem.

Manas intereses ir ļoti daudzveidīgas. Interesējos gan par ekonomiku un citām ar to saistītām nozarēm, gan arī par sievišķīgākām jomām, kā piemēram, skaistumkopšana un mode. Labprāt lasu arī literatūru, kas sevī ietever psiholoģiju un citas garīgās sfēras, kuru pamatā ir izpratne par cilvēku dažādo dabu un to tipiem. Kā hobijus varu minēt arī dziedāšanu un mākslu, jo arī pati kādu laiku atpakaļ esmu bijusi gan mākslas skolas, gan mūzikas skolas audzēkne. Mīlestība pret šīm nodarbēm man ir saglabājusies joprojām.

ŅINA DAŅILOVA, GALVENĀ ADMINISTRATORE UN TRENERE

 

Mani sauc Ņina un es esmu sertificēta jogas pasniedzēja. Esmu beigusi jogas sertificēšanas kursus Krievijas Jogas Federācijā YTTC-200, un mans sertifikāts ir pasaulē atzīts ar Internacionālas Jogas Aljansi (Yoga International Alliance). Es arī apmeklēju daudzus jogas seminārus un meistarklases. Manai profesionālajai praksei ir jau vairāk neka 3 gadi, Jogas nodarbības pasniedzu gandrīz gadu. Mans pasniedzamais jogas stils - Hatha un Vinyasa Flow apvienojums. Nodarbībās man patīk attīstīt ne tikai lokainību, bet arī spēku un izturību, ka arī mācīties strādāt ar prātu un analizēt ķermeņa izjūtas. 

Lai padziļinātu manas zināšanas, pašlaik mācos Latvijas Treneru Tālākizglītības centrā par fitnesa un grupu nodarbību treneri.

Es izvēlos strādāt Vingruma klubā, tāpēc ka te ir modernas telpas, lielisks kolektīvs, atmosfēra un, protams, labākie klienti! 

Ņikita Cigankovs, galvenais treneris

Es uzskatu, ka cilvēka garīgā un fiziskā veselība ir viens veselums, un tā ir viena no laimes galvenajām sastāvdaļām. To nevar nopirkt, bet var ātri pazaudēt. Ir tik forši pamosties no rīta enerģijas un spēka piepildītam, ar smaidu sejā!

Jau agrā bērnībā sāku nodarboties ar džudo, skolas laikā nopietni trenējos un treneris pierunāja mācīties Sporta akadēmijā. Sāku trenēt bērnus, un tas ļoti iepatikās. Šajā profesijā bez zināšanām var ļoti viegli sabojāt cilvēka veselību, tāpēc Sporta akadēmijā papildus esmu apguvis arī trenažieru zāles trenera kvalifikāciju. Man ļoti gribas padarīt šo pasauli drusciņ skaistāku un labāku, un esmu pārliecināts, ka Vingruma klubā to arī daru

Manas nodarbības nav vieglas, slodze ir atkarīga no mērķiem un skolnieku fiziskās sagatavotības. Man pašam ļoti patīk sajūtas pēc smaga treniņa. Uzskatu, ka jebkurš sports cilvēkam dod ļoti daudz. Tas disciplinē, māca pārvarēt grūtības un nostiprina cilvēku ne tikai fiziski, bet arī garīgi.

Man ir paveicies, ka mans darbs ir arī mans vaļasprieks! Visu bērnību gribēju būt labākais. Arī tagad nepārtraukti cenšos iemācīties kaut ko jaunu, lai treniņi būtu vēl efektīvāki, un arī maniem klientiem būtu pārliecība, ka viņi ir vislabākie!

Laura Ivanova, Trenere

Manuprāt, veselība ir dzīves kvalitāte, kas dod spēku paveikt vairāk un labāk!

Es esmu šeit tāpēc, ka daru, ko mīlu, un mīlu, ko daru!

Manas nodarbības ir daudzveidīgas, pozitīvas un emocionālas, tās uzlabo kā fizisko, tā arī garīgo un sociālo labklājību!

Man patīk sports, dejas, ceļošana, teātris un kino. Arī daiļliteratūra.

Mag.paed. Normunds Rozenšteins - Fiziskās sagatavotības treneris

Nāku no profesionālā sporta. Savulaik biju Latvijas čempions vieglatlētikas 10 – cīņā. Vēlāk Valsts izlases treneris, bet tad, pirms gadiem dzīve apmeta kūleni un pēc slimības nācās atkal no jauna mācīties staigāt.  

Sporta pedagoģijas maģistra grādu esmu papildinājis ar Vispusīgās fiziskās sagatavotības trenera „B” kategorijas sertifikātu. Vadu individuālus un grupu treniņus. Konsultēju vispusīgās fiziskās sagatavotības jomā. Izrakstu kustību „receptes” un sabalansēta uztura plānus tiem, kas vēlas atbrīvoties no liekajiem kilogramiem.

Darbam izmantoju bioimpedances svarus Tanita 420 MA un datorprogrammu Health monitor. Vielmaiņas un ķermeņa kompozīcijas mērījumi dod iespēju precīziem ieteikumiem un ļauj sasniegt vislabākos rezultātus.

Topošajiem treneriem lasu lekcijas treniņu teorijā un praksē. Savā blogā „Sporto vesels – Dzīvo labāk!” dodu padomus kā uzlabot darbaspējas un celt dzīves kvalitāti.

Vingruma klubā man patīk tā elegantais 4* iekārtojums, atrašanās vieta, un veselīgā attieksme pret dzīvi!